Czy taki wynik jest czymś poważnym?

Proszę o interpretacje wyniku. Czy to cos poważnego? dodam , ze często bez powodu trace przytomność. W istocie białej prawej półkuli mózgu widoczny jest pojedynczy drobny obszar hiperintensywny w obrazie T2- zależnym i trim, normointensywny w T1 , bez ograniczenia dyfuzji w DWI, śr,3mm- zmiana naczyniopochodna? Proszę o szybką odpowiedź, dziękuje.

Witam! Stwierdzoną w istocie białej prawej półkuli zmianę zakwalifikowano jako naczyniopochodną i to jest raczej dobra wiadomość, nie powoduje żadnych zakłóceń wewnątrz czaszkowych. Nie jest groźna. Pozdrawiam W. Ł.