Czy takie leki na nerwicę lękową są prawidłowe?

witam chciałam skonsultować leki na nerwice lekowa -niepokoj. lek Fluoxetine 20mg 1xdziennie ,lyrica75mg 2xdziennie i propranolol 40mg 2xdziennie czy to bezpieczne i dobre leki? biore je 2miesiace ale nie czuje się za dobrze. bardzo proszę o porade .Pozdrawiam

Szanowna Pani. Na nerwicę w każdym wieku najlepsza jest aktywność. Czyli spacery, czytanie, rozwiązywanie krzyżówek, zajęcie się wnukami (jeżeli się takowe posiada), można tez zaprosić sąsiadkę aby razem pójść do kina, teatru lub na spacer. A przede wszystkim przestać myśleć intensywnie o swojej chorobie. Warto też głęboko oddychać dostarczając płucom więcej tlenu. Nie wypowiadam się na temat leków ponieważ nie jestem lekarzem. Życzę dużo uśmiechu i pogody ducha pozdrawiam Świątecznie
Alicja Jankowska