Spamilan przy nerwicy lękowej

mam nerwice lekowa i biore spamilan10 i biore 1-0-1 biore juz miesiac i nagle naszly mnie napady stresu, leku, mdlosci, odruchy wymiotne i do tego niepokoj, martwie sie blagam o pomoc.

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!

W takiej sytuacji polecam pilny kontakt z Pana lekarzem który zlecił Panu ww. leczenie.

z poważaniem
Michał Kurek

Mam nadzieję, że oprócz leków uczestniczy Pan w psychoterapii. Gdyż same leki nie wyleczą nerwicy. Mdłości mogą być naturalnym odruchem organizmu aby rozluźnić spiętą drogę pokarmową. Oczywiście nie należy go stosować co chwilę ale czasami może pomóc.
Pozdrawiam, życzę zdrowia!