Czy takie wyniki badania wzroku są odpowiednie?

Dobry wieczor Bylem u okulisty, i tak: Sphere Cylinder Axis Right 0,50 -0,25 155 Left 0,75 -0,50 25 Reading 1,25 Addition Distance acuity: Left: 6/6 Right: 6/6 Interesuja mnie wyniki Axis dla lewego i prawego. Czy taka roznica jest normalna? Dziekuje> Pozdrawiam. Robert

Witam. Widzę że nie wie Pan o co pyta. Os cylindra czyli Axis najczęściej jest symetryczna 155 dodać 25 =180 czyli 0.proszę poczytac o astygmatyzmie .np w optyce lub fizyce. Pozdrawiam serdecznie