Czy takie wyniki świadczą o białaczce?

Witam. Leczę się na zakrzepicę (Xarelto 20), niedoczynność tarczycy (Eutyrox 50). Od dwóch tygodni jestem bardzo słaba.Dzisiaj zrobiłam badania.TSH 9,98(dwa tygodnie temu 14),CRP 18(dwa tygodnie temu 32),FT4 0,8,potas i sód w normie,glukoza 100.Niestety morfologia wypadła fatalnie Hematokryt 18,4 Hemoglobina 6,1 Leukocyty 13 tysięcy (niestety tu nie ma pomyłki,specjalnie dzwoniono do mnie z laboratorium). Morfologia z 10 lutego delikatnie odbiegała od normy Hemoglobina 10,9 Hematokryt 33,5 Leukocyty 7,45 Czy to białaczka?

Szanowna Pani proszę pilnie zgłosić się do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Taka niedokrwistosc może wynikac tez z choroby hematologicznej, ale konieczne jest także wykluczenie utraty krwi (np. przez przewod pokarmowy- czy ostatnio zdarzaly się ciemne stolce lub krew przy wyproznieniach?) bierze pani Xarelato a to może predysponować do występowania krwawień. Przy takich tych wartościach i objawowej niedokrwistości (czuje się Pani bardzo słaba) wskazane jest tez rozważenie przetoczenia koncentratu krwinek czerwonych i oczywiscie poszerzenie diagnostyki, w kierunku choroby hematologicznej w pierwszej kolejności będzie to rozmaz ręczny (oceniany pod mikroskopem). Nie napisała Pani jaka jest wartość płytek krwi, czy są w normie? Czy występują objawy typu stany gorączkowe, poty nocne, powiększenie węzłów chłonnych, powiększenie wątroby czy śledziony? Wcześniejsza zakrzepica tez może być podejrzana. Proszę się pilnie zgłosić do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Pozdrawiam Szlauer-Stefańska