Czy takie zaburzenie męża jest uleczalne?

Mój mąz jest w związku bdsm (i nie tylko bdsm) z inną kobietą oraz z męzczyzną. Czy to uleczalne?

Witam,

żeby zmienić postępowanie czy myślenie drugiego człowieka, potrzeba jego zgody. To nie Pani , a Pani mąż wyrazić zgodę na zmianę swojego postępowania. Nie znamy powodów jego postępowania. Być może w dzieciństwie był bity czy molestowany i teraz rekompensuje sobie inne zachowania seksualne niż Pani by sobie tego życzyła. Warto skontaktować się z psychologiem-seksuologiem ale na to zgodę musi wyrazić Pani mąż. Sama chęć zmiany jego postępowania, która jest w Pani, nie wystarczy.

Pozdrawiam.