Czy te badania i objawy świadczą o nerwicy?

Dzień Dobry. Około 2.5 miesiąca temu miałem od rana ból w klatce piersiowej, w związku z czym trafiłem na pogotowie w obawie przed zawałem. Zrobiono mi ekg, które dało wynik prawidłowy, więc zostałem odesłany do domu. Od tamtej pory ból wraz z ciągłym strachem przed śmiercią towarzyszyły mi codziennie. Po miesiącu od tamtego zdarzenia ból się nasilił, więc tym razem pojechałem na SOR. Tam wykonano mi badanie ekg, Echo serca, RTG klatki piersiowej oraz badanie krwi. Wyniki również były dobre, jednak postanowiłem jeszcze udać się do kardiologa oraz wykonać test wysiłkowy. Test wysiłkowy również wyszedł dobrze. Od tamtej pory ból w klatce piersiowej zniknął, lecz po pewnym czasie pojawiły się bóle głowy, zawroty, mroczki przed oczami, osłabienie oraz znowu lęk przed śmiercią. Skłoniło mnie to do wykonania rezonansu magnetycznego całego ciała, którego wyniki są następujące: Wyniki są następujące: - cechy spłycenia lordozy szyjnej i lędźwiowej -minimalne zmiany dyskopatyczne kręgosłupa Th5/6 I Th6/7 w postaci centralnych protruzji o grubości 1-2 mm -niewielka redukcja śródotworowej rezerwy płynowej L4/5, wtórna do małej wypukliny niezdegenerowanego krążka. Po badaniu oprócz mroczków przed oczami i zdarzającym się co jakiś czas osłabieniem wszystkie objawy zniknęły, lecz pojawił się ból karku. A zatem moje pytanie brzmi czy wyniki powyższych badań oraz zmienność objawów świadczą o nerwicy?? Dodam, że mam 23 lata i odkąd pamiętam bez przerwy się czymś przejmuję, nawet jeżeli sytuacja tego nie wymaga i jako sportowiec mam obsesję bycia najlepszym.

Witam Pana,

podłoże psychogenne diagnozuje się w Poradni Zdrowia Psychicznego, w związku z tym zachęcam Pana do szczegółowej diagnostyki.
Pozdrawiam serdecznie