Czy te dolegliwości to grzybica?

Witam od 5 lat chodze do lekarza pisałem tutaj duzo razy,zrobilem duzo badań,alergiczne wszystkie(wziewne,platkowe itd),trzustka,krew,mocz,lambie,hiv,hpvc,wątrobe,witB,usg,tomografie,rendgeny,bralem leki na nerwice,przeciwgrzybiczne i praktycznie cała apteke,moje dolegliwosci to świad miedzy uchem a gardlem od 5 lat..pieczenie oczu,sluzowek nosa,poty,grzanie sie ciala,nadwrazliwosc skory,od 4 dni stosuje chrzan do uszu bo sam to wyczytalem,swedzenie znikło..to znaczy ze te dolegliwosci to grzyb?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli są takie dolegliwości a jak rozumiem wyniki są dobre to nalezy rozważyć inne podłoże objawow . Proponuje udac się do internisty po zbadaniu i przeanalizowaniu wszystkich wyników będzie można coś więcej powiedzieć