Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 8 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy te dolegliwości to grzybica?

Witam od 5 lat chodze do lekarza pisałem tutaj duzo razy,zrobilem duzo badań,alergiczne wszystkie(wziewne,platkowe itd),trzustka,krew,mocz,lambie,hiv,hpvc,wątrobe,witB,usg,tomografie,rendgeny,bralem leki na nerwice,przeciwgrzybiczne i praktycznie cała apteke,moje dolegliwosci to świad miedzy uchem a gardlem od 5 lat..pieczenie oczu,sluzowek nosa,poty,grzanie sie ciala,nadwrazliwosc skory,od 4 dni stosuje chrzan do uszu bo sam to wyczytalem,swedzenie znikło..to znaczy ze te dolegliwosci to grzyb?
MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu

#dziejesienazywo: Czym jest wirus HIV i jaka jest skala jego występowania

Charlie Sheen oficjalnie przyznał, że jest nosicielem wirusa HIV, co ukrywał przez wiele lat. Jak wyglądają statystyki zachorowalności w Polsce i na świecie? Czym jest wirus HIV? Kto znajduje się w grupie ryzyka i w jaki sposób sprawdzić, czy jesteśmy jego nosicielami. Czy każda osoba zakażona wirusem HIV zachoruje na AIDS? Na te i inne pytania odpowiada gość Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej - immunolog dr Paweł Grzesiowski.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Jeżeli są takie dolegliwości a jak rozumiem wyniki są dobre to nalezy rozważyć inne podłoże objawow . Proponuje udac się do internisty po zbadaniu i przeanalizowaniu wszystkich wyników będzie można coś więcej powiedzieć

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy