Czy te drgania to problem psychiczny czy efekt choroby?

Witam, mam duży problem ponieważ ciągle odczuwam drgania ciała, raz większe raz mniejsze.. Często budzę się w nocy i czuję jak wszystko drga, po około minucie ustaje ale zostaje lek. Mam problemy z psychika od około pół roku, chodziłem już do kilku psychologów, dodatkowo miałem duży spadek magnezu, i jestem ciągle przemęczony, czy te drgania to problem psychiczny czy efekt choroby? Wszystkie badania krwi wychodziły mi ostatnio dobrzre

Podobne objawy faktycznie mogą być objawami lękowymi (nerwicowymi). Dlatego jeśli lekarz wykluczy inne podłoże zaburzeń, skieruje do psychologa, na psychoterapię. Jest to najlepsza metoda poradzenia sobie z głębszymi przyczynami zaburzeń nerwicowych ( a nie tylko jej objawami), a tym samym poradzenia sobie z nimi trwale.