Zapytaj lekarza

7 2 2 , 8 8 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy te krople na odchudzanie są szkodliwe?

Dobry wieczór, chciałabym się dowiedzieć,czy Kanabialica,krople na odchudzanie nie są szkodliwe dla zdrowia,tzn. mam na myśli czy nie jest to narkotyk?
KOBIETA, 41 LAT 4 tygodnie temu

Czy dieta cud istnieje?

Wiele osób, które chciałyby schudnąć, liczą, że w końcu trafią na cudowną dietę. Chcą zrzucić zbędne kilogramy bez zbędnego wysiłku. Czy to możliwe? Obejrzyj film i sprawdź.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

nie ma Pani powodu do obaw – produkty spożywcze, kosmetyczne oraz lecznicze wykorzystujące właściwości konopi siewnych zawierają substancję CBD, lecz nie zawierają substancji psychoaktywnych – THC. Zatem wspomniany przez Panią produkt, jak i wszystkie inne, dostępne na rynku i legalnie sprzedawane, nie jest narkotykiem i nie ma działania odurzającego, nie wpływa też negatywnie na układ nerwowy. Więcej szczegółów o oleju konopnym w naszym artykule, powinien rozwiać Pani wątpliwości: https://portal.abczdrowie.pl/medyczna-marihuana-nauka-kontrowersje-i-historia.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy