Czy te krwawienia są normalne?

Witam, Jestem po 3ciej ciazy. Pierwsza miesiączkę dostałam 9.marca(pół roku po porodzie), od 10.kwietnia krwawiłam przez tydzień ale to nie był okres, bo temperatura mi się podniosła dopiero po zakończeniu tego kramienia i 5.maja dostałam okres. 13. Czerwca znów zaczęłam krwawic, dziś jest juz 6ty dzień krwawienia a temperatura jest nadal na niskim poziomie. Czy to normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa i ocena Ew wskazań do diagnostyki