Badania kontrolne ciąży po uprzednim poronieniu

Witam. W marcu poronilam w 8 tyg ciąży. Nie było słychać tętna dziecka.. 1 kwietnia miałam lyzeczkowanie.15 maja dostałam miesiączkę a teraz okazało się że jestem w ciąży. Owulacja była chyba 3 czerwca. 18 czerwca zrobiłam testy i potwierdziły ciążę. Kiedy udać się na pierwszą wizytę do ginekologa? Już teraz ze względu na poprzednią sytuację czy poczekać jeszcze aż spokojnie będzie można zobaczyć zarodek na usg?

Raczej nie ma pilnej potrzeby, aby już teraz iść na kontrolę do ginekologa. Myślę, że spokojnie można pójść za 2-3 tygodnie.