Czy te objawy mogą mieć związek z nerwicą?

Witam od jakiegoś czasu mam dziwne objawy.Uczucie przepływania krwi żyłach,bol lewej łopatki,senność,zmęczenie,bóle głowy pulsowanie po różnych częściach ciala,smarkanie skrzepami krwi.Mialem robione 2 razy Echo Serca,Ekg, Usg brzucha,Usg tarczycy,Kolonoskopie.Jesli chodzi o Cisnienie to jest w normie.Objawy te doskwieraja już od dłuższego czasu.Wszystkie wyniki badań wychodziły dobrze.Czuje że coś nie funkcjonuje dobrze ale nikt mi niechce wierzyć...Czy może być to problem somatyczny lub nerwicy?

Witam,

objawy mogą mieć podłoże psychogenne, wskazana jest konsultacja neurologiczna.

Pozdrawiam serdecznie, Bożena Waluś