Dlaczego mam te bóle w klatce piersiowej mając 19 lat?

Witam, od dłuższego czasu dolegają mi bóle w klatce piersiowej. Na początku obejmowały tylko przód, teraz przenoszą się do pleców. Bóle te nie są mocne - coś w rodzaju kłucia.Czasem pojawiają się bóle głowy, a lekarz rodzinny mówił, że to może być migrena. Byłam już u neurologa i gastrologa (bo pojawiły się bóle żołądkowe, które przeszły wraz z lekami). Neurolog nie widzi nic niepokojącego, gastrolog skierował mnie na dalsze badania, ale mówił, że to kwestia mojej diety. Dostałam Neurovit od lekarza rodzinnego na nerwobóle. Już sama nie wiem co się dzieje. Strasznie się boję o moje zdrowie, od dłuższego czasu o niczym innym nie myślę, tylko o chorobach. Rodzina mówi, że to depresja, albo nerwica.. Codziennie potrafię przeglądać internet i wyszukać choroby z podobnymi objawami, które mam ja. Czy mógłby ktoś coś doradzić? Jestem w potrzasku
KOBIETA, 19 LAT 2 miesiące temu

Czy mniejsza potrzeba snu jest normalną częścią procesu starzenia?

Czy jeśli mniej śpię, to oznacza, że się starzeję? Ile śpią osoby młode, a ile te podeszłym wieku? Obejrzyj nasz film i dowiedz się więcej na ten temat.

Szanowna Pani,

proszę rozważyć dla siebie, w przypadku wykluczenia chorób somatycznych, dodatkowo konsultację psychiatryczną, w celu zbadania podłoża psychogennego.

z wyrazami szacunku, Bożena Waluś

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy