Czy te odstępstwa mogą być związane z tzw. neutropenią cykliczną?

Dzień dobry. Mam pewien problem. Po infekcji wirusowej (dreszcze straszny ból gardła i długo utrzymujący się kaszel) zrobiłam badania morfologii(zlecenie kardiologa). Wyniki wyszły ok RbC 4.1 Plt 221 jedyne odchylenie WBC3. 8 i Neut. 1.6. I niewiele podwyższony odsetek lfocytow, ale liczba bezwzględna 2.1. Zaraz po badaniu wyskoczyła mi opryszczka wargowa która utrzymywała się dość długo i dodatkowo nadkazila się trochę, przyszły też zajady. Ok 1.5 tygodnia po zaleczeniu opryszczki (zajady Jeszce zostały) powtórzyła morfologie i było lepiej. WBC 4.6 Neut 1.78 czyli wzrost. RbC i Plt w normie leboratoryjnej. Jednak chcac się upewnić że dalej mam tendencje wzrostowa Neut. Powtórzyła badania na drugi dzień( mam leki zwiazane z nowotworami) praktycznie wszystkie wyniki były podobne poza WBC które spadlo do 3.91 i Neut które spadły do 1.21 i wzrósł odsetek limfocytow do 52 ale liczba bezwzględna dalej wynosiła 2.2.wykluczam błąd laboratorium bo inne wyniki były porównywalne z tymi z dnia poprzedniego. Nie wiem skąd taka różnica czuje się dobrze nie jestem ani zmęczona ani apatyczna. Nie męczę się szybko. Lekarz rodzinny powiedział że takie przesunięcia mogą występować po długotrwałej infekcji wirusowej. Czy to może być wziazne z tzw. Neutropenią cykliczna? Czytałam że co 21 dni wymienia się pula leukocytow. Sama nie wiem. Aktualnie moja Córcia ma angine ropna gardla ja póki co się nie zarazilam, mam tylko lekki wirusowy katar ale myślę że to przyniosłam z przedszkola w którym pracuję, a podobno neutropenia sprzyja infekcji bakteryjnym,więc gdyby było tak źle z moimi neytrofilami to pewnie bym także miała angine. Napewno za jakiś czas powtórzę morfologie i może będzie lepiej:) pozdrawiam

Nie wiem jakie leki Pani przyjmuje i czy mają wpływ na poziom neu. neutrofile żyją 21 dni więc to jest czas co ile można wykonywać badanie morfologii pod kątem ich oceny