Czy te wyniki badań potwierdzają ciążę?
Witam 1.05.2023 ostatnia miesiączka 4 testy pozytywne Na usg nic nie ma ani w macicy ani poza nią. Test z bety 1063,79 co To oznacza ?

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
98 poziom zaufania
Witam serdecznie,
przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania na odpowiedź.
Test beta-HCG oraz testy ciążowe z moczu zdecydowanie wskazują na ciążę. Być może jest jeszcze za wcześnie na zlokalizowanie zarodka w jamie macicy. Zdaniem naszych ekspertów pęcherzyk ciążowy zaczyna być widoczny podczas badania USG w okolicach piątego tygodnia ciąży.
Zdaniem niektórych specjalistów z USG można poczekać nawet do 6-7 tygodnia od zapłodnienia. Wówczas lekarz będzie mógł powiedzieć coś więcej na temat rozwoju ciąży.
Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!