Czy te zmiany w mózgu mogą być przyczyną moich dolegliwości i pogarszającego się stanu zdrowia?

Badanie uwidoczniło pojedyncze , niespecyficzne zm. ogniskowe , prawdopodobnie naczyniopochodne , hiperintensywne w obrazach T2 i Flair zależnych , zlokalizowane głównie w istocie białej płatów czołowych - wielkość zmian do 4mm . zmiany śluzówkowe w sitowiu , reszta b/zmian. dodam iż od dłuższego czasu cierpię na ciągły ból nóg , wszystkich stawów , kręgosłupa ,zaburzenia pamięci ,otępienia silne zmęczenie ,itd. czy te zmiany w mózgu mogą być przyczyną moich dolegliwości i pogarszającego się stanu zdrowia ???? bardzo proszę o odpowiedź , pozdrawiam , Marek.

Zmiany opisane przez Pana mogą wiązać się w jakiś sposób z zaburzeniami pamięci oraz zmęczeniem. Co do dolegliwości stawowych, kręgosłupa- należałoby wykluczyć chorobę naczyń lub chorobę autoimmunologiczną, która mogłaby odpowiadać za te objawy oraz niespecyficzne zmiany ogniskowe w płatach czołowych.

pozdrawiam
lek. Seweryn Segiet
gabinetspectrum.pl