Czy ten pieprzyk jest niepokojący?

Mój pieprzyk spełnia jedna z kryteriów ABCDE, czy oznacza to od razu złą wiadomość?

Wszystkie znamiona, narośla, pieprzyki, które kwalifikują się do jednego z punktów ABCDE powinny zostać zbadane przez lekarza dermatologa lub chirurga-onkologa i w razie jakichkolwiek wątpliwości wycięte. Badanie przeprowadzane u specjalisty jest szybkie, bezbolesne i nieinwazyjne. Lekarz ogląda skórę za pomocą dermatoskopu, który wychwytuje wszelkie atypowe zmiany.