Czy ten zapach to objawy grzybicy?

Witam. Mam problem strasznie mi sie pocą okolice odbytu, nie swędzi. Biorę 3 razy dziennie kąpiel, a strasznie mi się pocą te okolice i jest ode mnie niemiły zapach czy to grzybica ??? A nie czuję pieczenia i swędzenia, ale strasznie ode mnie śmierdzi w szybkim czasie po kąpieli.
ponad rok temu

Witam serdecznie.

Prawdopodobnie przyczyną dolegliwości nie jest grzybica tylko nadmierna praca licznych gruczołów które znajdują się w tej okolicy, jednak w celu upewnienia się, że wszystko jest w porządku proszę udać się do lekarza rodzinnego.

Pomocne w utrzymaniu higieny są chusteczki nawilżające do okolicy intymnych.
Pozdrawiam.