Jak ocenia sie dzisiaj efektywność usuwania owłosienia elektrolizą?

Jak ocenia sie dzisiaj efektywność usuwania owłosienia elektroliza (elektroliza, termozliza, metoda blend), czy rzeczywiście tak skuteczne?

Piotr Pilarski

Badania wskazują, że są to metody skuteczne które opóźniają odrastsnie owłosienia.

Pozdrawiam.

Witam serdecznie,
jak się okazuje epilacja laserowa nie zawsze daje 100% satysfakcję, dlatego odrastające włosy niektórzy specjaliści usuwają właśnie metodami elektrycznymi. Są one skuteczne, ponieważ działamy na każdy włos osobno. Myślę, że łączenie tych metod jest dobrym rozwiązaniem.

Pozdrawiam,
ES