Czy to choroba psychiczna czy brak wiary?

Witam! Mam na imię Bernadetta, l. 25. Nie mam podpory ani w matce ani w ojcu! Matka choruje na schizofrenię, nie chce się leczyć, a taty nie znam od dzieciństwa. Mieszkam z ciotkami i bratem, którzy są samotni i chcą być sami - to nie normalne, zacofanie, bieda itp. Jestem z chlopakiem 8 lat i mam tego dość, bo przechodzę też katorgę seksualną, bo mam anorgazmię. Proszę o jakiekolwiek komentarze. P.S. Świat jest chory, a życie nie jest piękne, tylko jest tragiczne!

Witam!

Nasze życie zależy w głównej mierze od nas samych i naszych decyzji. Jeśli chce Pani zmienić swoje dotychczasowe życie i polepszyć swoje samopoczucie, to polecam rozpoczęcie psychoterapii. Może się jej Pani podjąć bezpłatnie w niektórych instytucjach, np. Centrum Interwencji Kryzysowej, Centrum Pomocy Rodzinie, Ośrodek Pomocy Społecznej. Polecam również korzystanie z pomocy telefonów zaufania.

Pozdrawiam