Czy to mogą być objawy depresji lub nerwicy?

Witam od jakiegos czasu mam problem nie wiem co sie ze mna dzieje jeśli robie cos do jedzenia to nie chce mi sie robic a jeśli kroje np bułkę zaczynam sie wkurzac jeśli nie wychodzi odkladlam i nie jem. Tez tak jest ze patrze w lodówkę biore rzecz do reki do jedzenia a za chwile odkladam. Dlaczego tak sie robi moga byc objawy depresji czy nerwicy?

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam, to mogą byc objawy nerwicy ale po tak małej ilości informacji trudno jest ocenić co to za nerwica.
Proszę sie wybrac do terapeuty CBT. Powinien najpierw zrobić diagnozę
Pozdrawiam!