Czy to mógł być zawał u 28-latka?

Witam, 2 dni temu podczas snu odczuwałem dziwne kołatanie serca , podczas przebudzenia ciągle odczuwałem ta dolegliwość, oraz bardzo silne zmęczenie. Z rana kołatanie ustało ale od 2 dni czuję się bardzo osłabiony. Czy mógł to być zawał ? Dodam że przechodziłem i dalej przechodzę depresję, jestem bardzo nerwowy.

Witam! Najprościej proszę zgłosić się do lekarza POZ - przebada, zleci odpowiednie badania laboratoryjne, w tym EKG i rozwieje wątpliwości. Nie należy zapominać o emocjonalnym podłożu. Powodzenia W. Łuczkowski.