Czy uczucie ciasnoty w głowie to nowotwór?

Witam, od dwóch-trzech dni odczuwam ciasnotę w głowie. Najprościej porównać to do balona, który napiera na czaszkę od środka i chce unieść się w górę. Pojawiał się też ból głowy - popołudniami/wieczorami, przechodził po Nurofenie. Jest tak od minionej soboty. Wtedy też byłam w kinie. Podczas seans, zaczęły się lekkie zawroty głowy, po powrocie do domu migrena. Wczoraj skończył mi się okres. Jestem osobą nerwową, podatną na stres, przeraża mnie każda dolegliwość. Boję się, że teraz to nowotwór.

Witam!
Wygląda na to, że ma pani nerwicę. Proponuję kontakt z lekarzem POZ: badanie fizykalne, podstawowe badania laboratoryjne i leczenie: psychiatra, psycholog lub neurolog.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.