Czy to może być nerwica serca? Co robić?

Mam 27 lat, urodziłam 2 córki i mój problem się zaczął dopiero rok po urodzeniu 2 córki. Moje dolegliwości to: częsty ból głowy, bóle serca, osłabienie, zawroty głowy, duszność w klatce, pocenie się, trzęsienie rąk, uczucie omdlenia, które po głębszym spokojnym oddychaniu ustępuje i wieczne zmęczenie. Miałam robione badania krwi, moczu, tarczycy gdzie wyniki wyszły bardzo dobrze - nie mam anemii i nic nie wskazuje na to, żebym była chora. Obecnie biorę tabletki na uspokojenie, trochę mi pomagają, ale nie sadzę, że to może być nerwica. Proszę o pomoc, jakąś diagnozę i polecenie jakichś tabletek.

Witam!

Diagnozę Pani problemu może przeprowadzić wyłącznie lekarze na osobistej konsultacji.
Brak somatycznych zaburzeń może wskazywać na nerwicę. Dlatego zalecana jest wizyta u lekarza psychiatry. Zachęcam Panią również do podjęcia się psychoterapii. Psychoterapia jest metodą, która pozwoli Pani rozwiązać wewnętrzne konflikty i problemy oraz wzmocni efekty leczenia farmakologicznego. Nie polecam przyjmowania leków na własną rękę, bez konsultacji z lekarzem.

Pozdrawiam