Czy to może być reakcja na stres?

Witam serdecznie. Chciałabym zapytać o coś co mi sie ostatnio przytrafiło. Pewnego dnia wystąpiły u mnie krótkotrwałe zaburzenia nowy i widzenia. W tym czasie zrobiło mi się zimno a w policzki gorąco. Za chwile skoczylo cisnieniedo 190 na 100. Dodam ze lecze sie na nadcisnienie od 4 lat. Na Sorze objawy ustąpiły . zrobiono mi tomograf glowy. Potem badanie doplerowskie echo serca i badania krwi. Aspat, alat potas cholesterol i inne wyszlo w porzadku. Pozniej echo serca. Tez nic nie wykazało. Jestem w kropce niewiem co dalej robić...gdzie szukac przyczyny. Czy moze to być reajcja na stres? Jestem nerwową osobą. Dodam że tylko holtera nie zrobiono mi.

Dzień dobry, jeżeli wszystkie badania wyszły dobrze, to jest duże prawdopodobieństwo, że było to przyczyną stresu.
Silny stres nerwy mogą doprowadzić do takiego stanu jak m.in: zaburzenia widzenia, mówienia a nawet chodzenia.
Pozdrawiam serdecznie
Małgorzata Muszyńska
pedagog, terapeuta