Leczenie raka pęcherza moczowego

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

nowotwór nie jest możliwy do zdiagnozowania na podstawie samego opisu. Konieczny jest szereg badań oraz przede wszystkim wizyta u specjalisty.

Czerwone plamki na migdałkach mogą mieć formę nadżerek i oznaczać infekcje migdałków bądź aftę. Powinien więc obejrzeć je laryngolog, który już po samym badaniu fizykalnym będzie mógł powiedzieć coś więcej.

Natomiast powiększone węzły chłonne podżuchwowe występują nie tylko w przypadku nowotworów, ale również w przebiegu chorób wirusowych oraz bakteryjnych. Zachęcamy więc do wizyty w gabinecie lekarskim. Jest ona niezbędna.

Odpowiedzi na podobne pytania znajdują się poniżej: https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/co-moze-byc-powodem-pojawienia-sie-dwoch-czerwonych-plamek-na-migdalku, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/nadzerki-na-migdalkach, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/co-oznaczaja-powiekszone-wezly-chlonne-szyjne-i-zuchwowe.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty