Czy to może być wina stanów lękowych?

witam moje pytanie dotyczy tego czy jazda rowerem lub bieganie ma inny wpływ na prace serca niż robienie pompek lub brzuszków. bo niestety podczas jazdy rowerem lub biegania, lub nawet podczas zmiany pozycji dokucza mi dziwne nieprzyjemne zatkanie w klatce , tak to nazywam i ból, tak jakby serce szarpało, do takich uczuć dochodzi jak jadę rowerem lub przebiegnę ok. 10m a nie czuje nic w tedy gdy robię pompki, brzuszki, nawet gdy robię na siłę. Miałem holter 48h niestety podczas holtera nie miałem żadnego zatykania, holter wyszedł wzorowo tak samo ja ech. Dodam że miałem kilka raz atak paniki, serce waliła jak młot i jeszcze jedno podczas jazdy rowerem czy bieganie czuje się zestresowany i ogarniają mnie myśli że zaraz znów dostane tej paniki. Czy to wina lęku czy zrobić jakiś inne badania

Te objawy mogą wskazywać na nerwobóle i być wywołane stresem, tym bardziej że wcześniej miałeś już ataki paniki. Warto skonsultować się z psychologiem i poszukać źródeł tych ataków paniki. Warto też zrobić sobie badania krwi, sprawdzić poziom magnezu, witamin z grupy B- to już zleci ci lekarz.