Jak spalić tłuszcz zakrywający mięśnie brzucha?

Witam! Mam 17 lat, 182 cm i ważę 78 kg. Na wakacjach ćwiczyłem A6W do końca oraz codziennie biegałem. Teraz codziennie robię 150 pompek i brzuszków. Wyrobiłem sobie dosyć nieźle mięśnie brzucha, ale nadal pokrywa je cienka warstwa tkanki tłuszczowej. Widać jedynie zarysy mięśni. Czy pompki, brzuszki, czy mam zastosować inne ćwiczenia? Za odpowiedź z góry dziękuję.
17 LAT ponad rok temu

Witam,
jeśli chodzi o aktywność fizyczną, to należy ćwiczyć minimum 30-40 minut dziennie lub 3 razy w tygodniu, aby wydajnie spalać tkankę tłuszczową. Trening należ zacząć od ćwiczeń siłowych np. brzuszków, pompek czy innych ćwiczeń na siłowni, a po kilkunastu minutach przejść do części aerobowej (rower, pływanie, jogging, marsz czy steper). Dzięki temu zawartość komórek tłuszczowych zostanie skuteczniej spalona. Ćwiczenia aerobowe muszą być wykonywane średniointensywnie przez minimum 30 minut.
Pozdrawiam