Czy to może być zapalenie przydatków?

Ponad 2 tyg. temu miałam łyżeczkowanie macicy z powodu ciąży obumarłej w 7tc. Plamiłam po zabiegu dokładnie 11 dni. Później objawy minęły, nie bolał mnie brzuch, nie miałam gorączki. Pojawił się śluz płodny od kilku dni,a temperatura wynosi 36,35 i 36,38 jakby przed owulacją. Niestety od wczoraj mam ból jakby jajników. Rozpierający po obu stronach, nie towarzyszy temu gorączka. Czy to coś złego ? zapalenie przydatków ?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może tak koniecznie Jest badanie lekarskie. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa