Czy to możliwe, że jestem kolejny raz w ciąży?

Witam,
oto moja sytuacja, ja również poroniłam, ale niestety aż 4 ciąże i to samoistnie. Pierwszą poroniłam 26.08.2009 roku, następną niespełna półtora miesiąca później, no i później 10 września 2010 i 25 listopada 2010. To było to ostanie poronienie, no ale od ostatniego minęło już prawie 6 tygodni, a okresu nie mam, gdzie po tamtych miałam jakoś po 28 dniach.
Trochę się martwię, bo 6 grudnia po krwawieniu kochałam się z mężem bez zabezpieczenia i mam obawy co do ciąży, bo dostałam wilczego apetytu i co chwilę siusiam.
Czy mogę być w ciąży?

Witam serdecznie!
Objawy, które Pani opisuje, nie są charakterystyczne jedynie dla ciąży, więc trudno interpretować je w ten sposób. Myślę, że najrozsądniejszym postępowaniem będzie wykonanie testu ciążowego, który rozwieje wszystkie wątpliwości. Mam nadzieję, że wszystko ułoży się pomyślnie.
Jeżeli jednak wynik testu wyjdzie negatywnie, sugerowałabym podjąć próby o dziecko dopiero po 3 miesiącach od ostatniego poronienia. Jest to minimalny czas, jaki należy dać organizmowi na uregulowanie po poprzedniej ciąży.
Pozdrawiam