Czy to możliwe, że mój na mój organizm nie działa toksyna botulinowa?

9 dni temu miałam podawany botoks w mięśnie żwacze. Podobno po kilku dniach powinny pojawić się pierwsze efekty, a ja nie odczuwam żadnych zmian i mięśnie nadal napinają się z taką samą siłą jak przed zabiegiem i nie czuję, żeby były osłabione. Wiem, że ostateczny efekt ocenia się po 2 tygodniach, ale chyba powinna być już odczuwalna jakikolwiek zmiana? Dodam, że jakiś czas temu miałam podawany botoks na nadpotliwość dłoni, który również nie zadziałam. Czy to możliwe, że mój na mój organizm nie działa toksyna botulinowa?

Najrozsądniej będzie uzbroić się w cierpliwość do czasu upłynięcia 2 tygodni od podania preparatu i po tym czasie udać się na wizytę kontrolną do lekarza, który wykonywał zabieg.