Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 7 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy to napięciowy ból o podłożu psychicznym?

Dzien dobry choruje na migrene z aura...przed wczoraj jednak zaczal sie ból karku do tego ból skroni z prawej strony głowy pulsujacy chwilami pojawiajacy sie i uczucie ciepla ...wczoraj bylo takie obolale jak po ataku migreny dzisiaj odczuwam ból odcinka szyjnego kregoslupa przy odchyleniu głowy do tylu do tego ból kregoslupa chwilami ból skroni i głowy po obu stronach. Bywaly lekkie zawroty głowy .zastanawiam sie czy to inne objawy migreny czy nqpieciowy ból czy na podlozu psychicznym od stres
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Profilaktyka udaru mózgu

Udar mózgu, inaczej wylew, jest zespołem objawów klinicznych, które wiążą się z nagłym wystąpieniem zaburzenia czynności mózgu. Utrzymuje się on dłużej niż dobę, a u podłoża nie leży inna przyczyna niż naczyniowa. Profilaktyka udaru mózgu w bardzo dużym stopniu pomaga zapobiec jego wystąpieniu.

Witam!
Migreny nie zabezpieczają przed pojawieniem się innych przypadłości. Być może dołączyły się problemy nerwicowe, stres i bóle głowy napięciowe, może ma Pani jakieś zwyrodnienia w odcinku szyjnym kręgosłupa. Proszę zgłosić się do swojego neurologa i rozszerzy diagnostykę.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy