Czy to normalne po przyjęciu dwóch opakowań pod rząd?

Witam, W styczniu, w 3 tyg przyjmowania tabletek pominęłam tabletkę w niedzielę. W poniedziałek od razu wzięłam dwie (niedzielną i poniedziałkow) o zwykłej porze. W środę skończyłam opakowanie, zgodnie z ulotka nie robiłam 7dniowej przerwy, lecz rozpoczęłam kolejne opakowanie. Od środy mam przerwe, normalnie w sobote występowało krwawienie, dzisiaj jest poniedziałek, a krwawienia brak. Czy to normalne po przyjeciu dwóch opakowań pod rząd?

Tak może byc, jednak proszę nie przyjmować zaległych tabletek. Zawsze można przyjmować tylko 1 tabletkę danego dnia. Jeżeli pominięto jakąś - niestety ochrona może nie zostać zachowana