Czy to normalne, że po zabiegu pojawiły się worki pod oczami?

Witam.6 dni temu miałam zabieg mezoterapii igłowej twarzy z użyciem kwasu hialuronowego. Nie był on podawany bezpośrednio pod oczy, tylko w okolicy kości jarzmowych. Po dwóch dniach zrobiły się worki pod oczami z widocznym płynem.Po kolejnych dwóch dniach płyn zaczął schodzić ale została rozciągnięta skóra. Czy to normalne zjawisko i czy jest szansa że ta skóra się jeszcze napnie i wygładzi czy coś poszło nie tak?

Konieczna jest wizyta kontrolna! Być może zastosowany preparat podano zbyt płytko lub nastąpiła zła kwalifikacja problemu pacjenta do podania tego produktu, który Pani otrzymała. Trzeba pamiętać, że jesteśmy różni i mamy różne problemy i różne potrzeby które chcemy zaspokoić i nie każdemu można podać każdy preparat.