Czy to normalne, że takie odczucia mam w obu nogach?

Witam, w poniedziałek przy pomocy badania Doppler zdiagnozowano u mnie zakrzepicę żyły podkolanowej w prawej nodze przy d-dimerach 10000. Lewa noga na USG czysta bez skrzepliny. Od razu wdrożone leczenie zastrzykami neoparin 80 2x dziennie. Po 10 dniach mam przejść na xareltek. Noga nie boli, nie jest spuchnięta, nie jest zaczerwieniona ani sina, nie jest też gorąca. Niepokoi mnie jedynie to, że obie nogi razem z tą zdrową są tak jakby spięte, trochę zdrętwiałe, jakby mniej czułe na dotyk... Martwi mnie to bardzo ponieważ jestem cukrzykiem. Czy to normalne że takie odczucia mam w obu nogach a nie tylko w tej z zakrzepicą?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli nadal powyzsze objawy się utrzymują konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i ocena