Czy to normlane zachowanie u dwumiesięcznego dziecka?

Dzień dobry. 2-miesięczny niemowlak, w ciągu dnia bardzo pogodny, gaworzy i uśmiecha się, lubi spacery i zabawy na macie ale wieczorem bez powodu wpada w histeryczny płacz, który trwa z przerwami ok. 30 min po czym że zmęczenia zasypia. Czy to normalne zachowanie?
KOBIETA, 39 LAT 11 miesięcy temu

Dzień dobry,

U niemowląt często spotykane jest takie "zachowanie".

Przyczyn może być wiele. Może być to kolka, głód, mokra pieluszka,zmęczenie czy też zbyt dużo bodźców.

Warto pójść do fizjoterapeuty,który pokaże,jak można pomóc dziecku w takich sytuacjach poprzez odpowiednie noszenie lub masaż.

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska