Czy to rak nosogardła?

witam, Mam klopoty z zapchanym nosem (kilka lat). W gru. 2016 zacząłem sie leczyć u laryngologa(antybiotyk, nosometin, antyalergiczne. W ciagu dnia raz zatyka nos i czuję w przytkanie i pulsowanie w uszach oraz spływającą flegmę do garfła ból pr,. policzka i czasami głowy. w b. słuchu wychodzi przytkanie trąbek sł., delikatny ból i drapanie gardła przy migd. Tk zatok czyste przegroda tez. boje sie raka nosogardła, czy mam podstawy ? Co robić?

Witam , proponuje udać się do dobrego laryngologa , który pobierze wymaz , pośle na posiew , wykonają antybiogram i wtedy dokonają leczenia celowanego odpowiednim antybiotykiem! z.żurawski