Czy to są... głosy?

Dzień dobry. Leczę się przeciwpsychotycznie od kilku miesięcy. Zauważyłem, że dzieje się coś dziwnego: gdy zadam jakieś pytanie Matce Boskiej lub innemu bytowi albo jakiejś osobie (telepatia) to otrzymuję odpowiedź. Ja nie słyszę tego uszami i dźwiękowo lecz w głowie i jest to głos psychiczny.

Te odpowiedzi pochodzą z zewnątrz i pojawia się lęk kiedy otrzymuję odpowiedź. Ciężko mi się temu przeciwstawić, bo myślę, że naprawdę dostaję od nich odpowiedzi. Czy to są te głosy? Nie wiem czy powinienem mówić o tym psychiatrze, bo czuję wielki wstyd. Proszę o szybką odpowiedź

Witam!

Powinien Pan jak najszybciej skonsultować się z lekarzem psychiatrą, który będzie mógł przystosować leczenie do Pana potrzeb. Zaburzenia, które Pan opisuje będą się stopniowo nasilać, jeśli nie będą odpowiednio leczone. Nie powinien się Pan krępować lekarzem psychiatrą, gdyż to on dba o Pana stan psychiczny i każde dodatkowe informacje mogą pomóc w Pana leczeniu.

Pozdrawiam