Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 3 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy to są skutki uboczne tabletek?

Witam, od roku biorę tabletki C*** na początku dobrze je tolerowałam piersi mi się powiększyły były bolące, ale to minęło. Niepokoi mnie to, że co dwa miesiące biorąc te tabletki mam przez dwa tygodnie wszystkie objawy ciąży czyli kują mnie jajniki, piersi są bardzo bolące powiększone, mam mdłości, wzdęcia. Nie wiem czym to jest spowodowane tabletki biorę codziennie wieczorem między 21 a 23 godziną. Proszę o radę dlaczego mam takie objawy? Dziękuję

KOBIETA ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witamy!

Opisane objawy mogą być działaniami niepożądanymi przyjmowanego preparatu hormonalnego.

Jeśli ich nasilenie jest nie możliwe do tolerancji to należy skonsultować się z lekarzem ginekologiem.
 

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy