Czy to tylko zwykły ból od niezdrowego jedzenia?

Dzień dobry, Mam 27 lat, jestem raczej osobą, która nie odżywia się zbyt dobrze. Potrafię jeść pizzę 10 razy w tygodniu, jednak do otyłości jeszcze mi daleko. Przez ostatni tydzień miałem okropny ból pod prawym dolnym żebrem. Nie mogłem złapać oddechu ani się schylić, czułem jakby coś mi się tam wbijało w wątrobę. Zapisałem się do lekarza i wizyta jest za kilka dni jednak ból ustał, a ja nie wiem czy nadal mam z czym tam iść. Może to tylko zwykły ból od niezdrowego jedzenia?

Dzień dobry,

mógł to być ból od nieprawidłowego odżywiania się, ale jeżeli termin wizyty ma Pan zarezerwowany to mimo wszystko warto się dodatkowo przebadać.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga

Dzień dobry. Poza stanami choroby czy jej podejrzenia, ważna jest także profilaktyka. Może Pan w ten sposób potraktować tę wizytę. Warto upewnić się, że wszystko jest w porządku. Dodam też, że dieta jest ważnym elementem życia. Proszę więc zadbać o swoje życie;) Pozdrawiam serdecznie.