Oponka w wyniku niezdrowego jedzenia

Mam 19 lat ostatnio trochę sobie pozwoliłam na niezdrowe jedzenie w związku z czym zrobiła mi sie paskudna oponka nie mogę sie jej pobyć robię codziennie 6 weidera i ćwiczenia cardio . proszę o pomoc

10 PRZYKAZAŃ ZDROWEGO ODŻYWIANIA
1. Zmniejsz ilość przetworzonej i niezdrowej żywności!.
2. Pij 8 szklanek płynów dziennie.
3. Jedz 4-5 posiłków dziennie
4. Jedz regularnie
5. Nie podjadaj między posiłkami
6. Nie spożywaj kalorii w postaci słodzonych napojów.
7. Produkty białkowe ogranicz do 1/5 części talerza.
8. Spożywaj dużo owoców i warzyw.
9. Nie jedz jeśli nie jesteś głodny.
10. Nie głodź się!

Zapraszam do polubienia https://www.facebook.com/dietetyk.zdrowadieta

Dr Anna Brinken

Witam,

Proszę zmniejszyć ćwiczenia abs, cardio do południa min 30min.
I podstawą do pozbycia się oponki, jest zbilansowana dieta.

pozdrawiam

Sylwia Ogrodowczyk
dbamodiete.pl

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Po wskazówki żywieniowe zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska