Odchudzanie przy zbilansowanej diecie 1600 kcal

Witam, Od 1,5 roku jem codziennie po ok 1600 kcal. Jest to zbilansowana dieta w zalecanych propozycjach białka,węglowodanów i tluszczy. Ważę 61 kg przy wzroście 162 cm...ostatnio przytyłam 2 kg i chciałabym schudnąć jakies 6-7 kg. Gdy schodze poniżej 1600 kcal zatrzymuje mi się okres. Wiec ograniczenie kaloryczności nie wchodzi w rachubę. Od czasu do czasu ćwiczę po 40 min. Bardzo proszę o wskazówki co zrobić żeby udało mi się schudnąć te 7 kg, przede wszystkim co mam jeść i jakich ilościach.

Witam, jeśli jest to dieta zrównoważona pod względem białka, węglowodanów i tłuszczy (rozumiem, że ułożona przez dietetyka), to problem może tkwić w problemach zdrowotnych. Warto wykonać badania, aby wykluczyć ewentualne schorzenia. Proszę udać się do lekarza i przedstawić swój problem.

Aktywnośćfizyczna wymaga dopływu dodatkowych kalorii, proszę o tym pamiętać. Dobrym rozwiazaniem będzie ponowna konsultacja z dietetykiem i ułożenie właściwego jadłospisu.

Przykładowe rodzaje badań podaję na https://zdrowadieta.szczecin.pl/oferta/pakiet-opieki-specjalistycznej/

Dr Anna Brinken

Witam,

zmienić od czasu do czasu ćwiczeń na co drugi dzień cardio do południa ok 45 minut. Zwiększyć w diecie ilość warzyw i ograniczyć słodycze, tudzież wykluczyć.

Pozdrawiam
Sylwia Ogrodowczyk
dbamodiete.pl

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Po wskazówki żywieniowe zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska