Spożywanie pieczywa w diecie redukcyjnej

Witam ile pieczywa powinno się stosować na diecie redukcyjnej? stosuj dietę 1600 kcal jestem aktywna cały dzień prowadzę gospodarstwo rolne, kobieta 30 lat, 170cm waga 65kg. Chcę schudnąć 7kg.

Witam. W diecie oprócz kalorii istotne są inne składni tj. białko, węglowodany, witaminy czy minerały. Prawidłowa dieta powinna składać się w około 60% z węglowodanów (kasza, ryż brązowy, makaron pełnoziarnisty, pieczywo pełnoziarniste), 25% z tłuszczu (orzechy, nasiona słonecznika, masło, oleje roślinne) i 15 % białka (mleko, produkty mleczne, mięso, ryby). Przemianę materii poprawiają m.in przyprawy ziołowe, produkty bogate w błonnik, owoce cytrusowe.
Po dokładniejsze zalecenia żywieniowe zapraszam na stronę http://diet-coaching.xaa.pl/ ;
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska