Czy to wina uszkodzenia innego więzadła?

Witam, Miałem złamanie kostki bocznej goleni prawej. Typu Weber C. Po wykręceniu śruby z więzozrostu i dwu miesięcznej rehabilitacji Doktor stwierdził niestabilność w stawie skokowym. Przeszedłem zabieg na rekonstrukcje więzadła ATFL po przez użycie dwóch kotwić mini rev ładowanych nicią hifi.Jestem 6 i pół miesiąca po zabiegu staw mi dalej puchnie, czuje zmęczenie i ból po dłuższym chodzeniu. Może być to wina uszkodzenia innego więzadła czy jest to może spartolona robota lub za wcześnie jest?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne usg i ocena dynamiczna oraz mri aby dokładnie ocenić przebieg więzadeł.