Problemy podczas rozpoczęcia współżycia

Witam! Mam prawie 20 lat i jestem dziewicą. Proszę o radę. Rozpoczęłam współżycie z chłopakiem, ale mamy problem. Nie możemy się dopasować, za pierwszym podejściem bolało, a potem mój chłopak nie mógł we mnie wejść. Proszę o radę. Czekam i z góry dziękuję za odpowiedź.
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!
Rozpoczęcie współżycia to bardzo delikatna sprawa. Jeśli to jest pierwszy raz to trudno mówić o dopasowaniu czy niedopasowaniu. Bardzo często się zdarza, że towarzyszy temu ból i krwawienie u kobiety. Może warto jeszcze zaczekać, porozmawiać i dobrze się przygotować to tej chwili.
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl