Lęk przed rozpoczęciem współżycia

Witam. Mam 19 lat i od jakichś 3 tygodni mam chłopaka. Bardzo go kocham i on mnie też. Mam taki problem, że przeraża mnie współżycie. Jestem dziewicą i mam paniczny strach przed tym. Jeśli nadarza się okazja ku temu ja stanowczo odmawiam i tak jest za każdym razem mimo że jestem podniecona. Nawet jeśli chłopak próbuje pettingu to zaczynam " uciekać " i sie wyrywam :/ Zaczyna mnie to już męczyć bo mam wrażenie że zachowuje się jak wariatka.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zachowanie wskazuje, iż nie jest Pani gotowa do rozpoczęcia współżycia. Proszę zatem wstrzymać się z rozpoczęciem współżycia.