Czy trudności z przytyciem mogą wynikać z problemów z tarczycą?

Witam , mam pytanie czy jesli mam dobrana diete trzymam duza ilość kalori aczkolwiek nie moge przytyć czy moga byc to problemy z tarczyca?' Badz jakie badania powinienem zrobic aby sie dowiedzieć

Dzień dobry,

zasadnicze pytanie to czy dieta jest zbilansowana w prawidłowy sposób - ponieważ zwyczajne jedzenie większych ilości nie zawsze przyniesie oczekiwany skutek. Dietę na przytycie powinien zbilansować Panu dietetyk.

Może Pan wykonać podstawowe badania tarczycy: TSH, FT3, FT4.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga