Czy udać się z synem do specjalisty?

Syn 15 i pół miesiąca ma mało zębów mianowicie dolne jedynki i dolną dwoje a u góry wyszła mu czwórka martwię się czy wyjdą mu pozostałe zęby bo kolejność jest zupełnie zaburzona...czy udać się do jakiegoś specjalisty czy. Jeszce poczekać?

Inna niż przyjęło się kolejność wyrzynania zębów u dziecka nie powinna stanowić powodu do niepokoju. To coraz częściej obserwowana sytuacja. Jeśli jednak jest Pani zaniepokojona, to można udać się do specjalisty, który rozwieje Pani wątpliwości i uspokoi. Pozdrawiamy, stankowscybialach.pl, badzbystry.pl