Czy Vita-miner może powodować zaparcia?

Od 2 tygodni biąre zestaw witamin: Vita-miner. Czuję się znacznie lepiej, mniej zmęczony, jednak od tego czasu mam zaparcia. Czy jest to spowodowane ty preparatem i czy minie?

Witam, każdy organizm może na dany preparat różnie reagować. Substancje pomocnicze takie jak talk, laktoza oraz niektóre witaminy np: wapń, żelazo mogą działać zapierająco. Proszę spróbować zwiększyć spożycie błonnika, pozdrawiam